7 lipca 2012

Nowa promocja LOT-u: bilety last minute "siedem o siódmej"

"Siedem o siódmej" to nowa promocja, którą wprowadza przewoźnik LOT. "Siedem o siódmej" gdyż promocja startuje o siódmej godzinie wieczorem, siódmego dnia tygodnia (w niedzielę) i obejmuje siedem wybranych kierunków - tak w skrócie można opisać nową propozycję naszego krajowego przewoźnika.

Wszystko wskazuje na to, że nowa promocja, może okazać się hitem. Czy będzie to doskonała okazja, by nabyć bilety w ofercie typu last minute - mamy nadzieję - zobaczymy, jakie ceny i na jakie kierunki będą w niej oferowane. Poniżej znajdziecie szczegóły promocji.

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają po "Szalonej środzie" nową, cykliczną promocję, której nazwa to "Siedem o siódmej". Bilety objęte promocją będą dostępne w każdą niedzielę od 19-tej wieczorem do północy. Bilety będą dostępne z wylotem tylko w określone dni tygodnia i tylko na siedem wybranych kierunków.

Wylecieć będziemy mogli w piątki i soboty, a powroty będą musiały nastąpić w niedzielę lub poniedziałki. Maksymalny czas pobytu to nie dłużej, niż miesiąc licząc od dnia promocji.  

Bilety będą do kupienia wyłącznie poprzez stronę internetową LOT-u www.lot.com. Pierwsza odsłona nowej promocji i biletów w nowej taryfie już w niedzielę 8 lipca.

Polecam również:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz