Współpraca

Współpraca z blogami blogerami Portugalia Francja Foto Zdjęcia Fotografie
Widzisz korzyści ze współpracy z blogiem podróżniczo-turystycznym zarówno dla siebie, jak i innych podróżników, internautów oraz osób zainteresowanych zwiedzaniem i poznawaniem świata?

Jeśli tak, to dobrze trafiłeś - od kilku lat mam przyjemność tworzyć tą stronę i cały czas ją rozwijając, dlatego chciałbym i Ciebie zaprosić do współpracy. Zatem jeśli podoba Ci się moja strona, to jestem otwarty do współpracy na różnych płaszczyznach, oto niektóre z nich:  • Banery reklamowe i grafiki promujące
Istnieje możliwość zamieszczenie banerów reklamowych oraz grafik albo w kolumnie bocznej bloga, która będzie się wyświetlała przy każdej odsłonie bloga (200x200) lub też pod poszczególnymi tekstami (640x100). Okres wyświetlania się baneru lub grafiki zależy od Ciebie - minimalnie jest to jednak jeden miesiąc, a maksymalnie? Do końca świata i o jeden dzień dłużej.

  • Pisanie tekstów na zamówienie
Czy kocham pisać i tworzyć? Można to zobaczyć na tym blogu. Pisanie sprawia mi przyjemność, mam zdecydowanie więcej pomysłów na dobre teksty, niż czasu, by je napisać (prowadzenie bloga to jednak cały czas hobby). Mogę napisać do Ciebie tekst, artykuł, notatkę o tematyce podróżniczej lub turystycznej - począwszy od artykułów promujących, przez przewodniki, poradniki, analizy i na komentarzach lub esejach podróżniczych skończywszy. W szczególności uwielbiłem sobie Portugalię, kraje portugalojęzyczne oraz Francję, dlatego w tematyce tych krajów czuję się najlepiej, jednak inne kraje nie stanowią dla mnie żadnego problemu, gdyż miałem już przyjemność zwiedzić kawałek świata.

  • Konkursy dla czytelników

Jedna z tych form współpracy, którą czytelnicy lubią najbardziej - konkursy, w których do wygrania będą Twoje produkty. Nie masz pomysły na konkurs? Nie martw się - napisz do mnie i co dwie głowy, to nie jedna, razem wymyślimy najlepszą formę konkursu.

  • Teksty lub linki sponsorowane

Chcesz, aby Twój tekst ukazał się na moim blogu? Jest taka możliwość - czy to tekst w całości przygotowany przez Ciebie, czy stworzony przy mojej pomocy o Twoim produkcie. Jeśli tylko będzie on pomocny do Czytelników bloga i nie będzie wprowadzał ich w błąd, to jak najbardziej możemy to zrobić. Na blogu, po prawej stronie, w dziale "Linki" możemy również umieścić link do Twojej witryny, jeśli będziesz chciał.

  • Recenzje Twoich produktów

Masz firmę, która zajmuje się szeroko pojętymi produktami lub usługami związanymi z podróżami, turystyką lub Portugalią, czy Francją? Jeśli chcesz, to przetestuję Twój produkt, a następnie napiszę jego recenzję i umieszczę na blogu. Często dobra i prawdziwa opinia blogera jest lepsza, niż dziesiątki słów w reklamie.

  • Opis Twojego miejsca

Ja napiszę o Twoim miejscu, usłudze, serwisie na swoim blogu. Ubiorę to w ciekawy tekst z grafikami lub wideo, przedstawię w niebanalny sposób, dzięki czemu zarówno Ty, jak i mój Czytelnik będzie zadowolony. Bez znaczenia, czy mówimy o Twoim hotelu, atrakcji lub obiekcie turystycznym, który prowadzisz, czy kawie, którą serwujesz w swojej kawiarni. Zasada jest jedna: musi to być związane z tematyką podróżniczo-turystyczną bloga lub też z szeroko pojętą Portugalią, czy Francją.

  • Opinie i komentarze na temat Portugalii

Z racji tego, że Portugalia i kraje portugalojęzyczne to moja pasja, a lubię mówić dużo i z pasją na tematy, na których się znam, to zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli potrzebujesz kilka słów o Portugalii, chcesz przeprowadzić wywiad na temat tego kraju, potrzebujesz opinii lub komentarza. Dlaczego akurat Portugalia? Gdyż specjalizuję się w tym kraju, mieszkam tutaj i to właśnie ten kraj pokochałem mając możliwość każdego dnia spełniać tutaj swoje marzenia.

  • Fotografie z Portugalii

Potrzebujesz zdjęć z Lizbony, Porto, Faro lub Fatimy do użytku komercyjnego? W dużym formacie lub o określonej tematyce? Szukasz fotografii z Portugalii, które będą mogły ozdobić Twoją wystawę, galerię lub wydarzenie? Służę pomocą w tym temacie - po uzgodnieniu szczegółów możesz wykorzystać nie tylko moje zdjęcia, ale również służę pomocą, jeśli potrzebujesz fotografa w Portugalii - na ślub, sesję ślubną, czy do dokumentacji ważnych wydarzeń.

  • Polski przewodnik i pilot po Lizbonie i Portugalii

Jestem lokalnym przewodnikiem po Lizbonie i Portugalii, więc w ramach współpracy, niekoniecznie na tym blogu, mogę Cię pomóc, czy to przy zwiedzaniu Lizbony, czy organizacji wyjazdów do Portugalii. Jeśli jesteś zainteresowany tą tematyką, to zapraszam do kontaktu oraz na stronę www.InfoLizbona.pl

  • Masz inny pomysł na współpracę?

To tylko niektóre płaszczyzny na których możemy razem zrobić coś fajnego na tym blogu z korzyściami dla Ciebie, dla mnie i Czytelników. Jeśli masz jakiś inny pomysł lub może wręcz odwrotnie - całkowicie brakuje Ci pomysłu lub idei, to skontaktuj się ze mną - dane kontaktowe znajdziesz poniżej - i razem wymyślimy najlepszą formę współpracy.

Zapraszam do kontaktu:
krzysztof.gierak@gmail.com lub +351 967 352 639