20 sierpnia 2012

Nowy kierunek Wizz Aira dla narciarzy: Warszawa Modlin - Saint Geoirs Airport (Grenoble) we Francji

Węgierski przewoźnik otwiera kolejną trasę z warszawskiego lotniska Modlin. Tym razem na pewno będą zadowoleni amatorzy sportów zimowych i miłośnicy Francji, gdyż z Modlina polecimy do  Saint Geoirs Airport, które leży tylko 40 km od Grenoble.

Loty na tej trasie można było znaleźć już w latach poprzednich, jednak tylko sezonowo i tylko z Lotniska Chopina. Samo lotnisko Saint Geoirs Airport to lotnisko położone we Francji u podnóża Alp między Lyonem, a Grenoble - jeśli zatem szukamy jakiejś taniej okazji na bilety lotnicze w zimowe destynacje, ta propozycja może nas zaciekawić.

Loty będą dostępną od 8 grudnia, a samolot będzie latał raz w tygodniu - mianowicie w soboty o 12.15 z Modlina, lądowania we Francji o 14:40, a powroty również w soboty o 15:25 z Saint Geoirs Airport na 17:40 w Warszawie. Ceny biletów na tej trasie zaczynają się od 89 zł w jedną stronę.

Jedyne na co trzeba zwrócić uwagę, to koszty przewozu sprzętu narciarskiego. Pamiętajmy, że jeżeli nasze narty/deska mają do 170 cm długości, możemy je nadać jako zwykły bagaż rejestrowany, który kosztuje w dwie strony: 136 zł poza sezonem i  180 zł (w terminie 15 XII – 7 I). Natomiast jeśli nasz sprzęt narciarski jest dłuższy, za nadanie go w dwie strony zapłacimy 270 zł.

Polecam również:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz