Kontakt

Miło mi, że tutaj zajrzałeś - zapraszam do kontaktu, jeśli zaciekawiły Cię treści zawarte na tej stronie lub masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub sprawy, w których mogę Ci pomóc.


  • Preferowany kontakt to kontakt e-mail: krzysztof.gierak@gmail.com - na wszystkie maile staram się odpowiedź w ciągu 48h. Często jednak zdarza mi się podróżować i nie zawsze jestem dostępny online, dlatego jeśli nie uzyskasz odpowiedzi do 48h od momentu wysłania maila, to możesz ze mną skontaktować się również telefonicznie pod numerem telefonu 00 351 967 352 639.
  • Osoby zainteresowanie wynajęciem prywatnego przewodnika po Lizbonie lub innych miastach Portugalii mogą kontaktować się w tej sprawie pisząc na maila info@infolizbona.pl Dowiedz się więcej o możliwości wynajęcie prywatnego przewodnika po Lizbonie, który pokaże Ci stolicę Portugalii lub inne miasta tego niezwykłego kraju w sposób inny, niż tradycyjne przewodniki książkowe lub internetowe: Polski przewodnik w Lizbonie >>>.
  • Możesz również wykorzystać system komentarzy dostępny na blogu - na komentarze odpowiadam w wolnych chwilach, więc czasami należy uzbroić się w cierpliwość.
  • Osoby zainteresowane współpracą reklamową w związku z blogiem są proszone również o kontakt mailowy na krzysztof.gierak@gmail.com
  • Na pytania odnośnie organizacji wyjazdu do Portugalii (noclegi, wypożyczenie samochodu, plan wyjazdu, porady) odpowiadam tylko w wolnym czasie.


Dane do przelewu
  • Tradycyjny przelew bankowy na konto w polskim banku - numer rachunku: PL05 1140 2017 0000 4602 0484 9297 | Numer BIC: BREXPLPWMBK | Krzysztof Gierak
  • Przelew w systemie PayPal >>>


Jeśli spodobały Ci się treści prezentowane na mojej stronie i chciałbyś wspomóc rozwój strony, tworzenie kolejnych materiałów o tematyce turystycznej i podróżniczej lub po prostu uważasz, że prezentowana strona jest pomocna podczas Twojego wyjazdu i chcesz ją wesprzeć, to możesz to zrobić na trzy sposoby:

1. Wpłacając środki poprzez system PayPal - kwota wpłaconych środków zależy tylko od Ciebie. System PayPal to jeden z najbezpieczniejszych systemów do obsługi transakcji internetowych. Sam go używam na swoim blogu do obsługi płatności za przewodniki. Jest on w 100% bezpieczny i polecany. Wystarczy kliknąć na przycisk poniżej i zostaniesz przeniesiony do strony, na której możesz przekazać swoją darowizną na rozwój strony.LUB

Postaw mi wirtualną kawę w serwisie buycoffee.to - jest to dobrowolna darowizna formie wirtualnej kawy. Szybko, bezpiecznie i sprawnie. Za każdą kawę serdecznie dziękuję - OBRIGADO, jak to się mówi w Portugalii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

2. Wpłacając środki tradycyjnym przelewem bankowym na podane wyżej konto bankowe.

3. Na stronie są umieszczone reklamy, z których zyski pozwalają utrzymać stronę, serwer oraz finansują bieżące prace związane z prowadzeniem bloga. Zrób użytek z reklam klikając w nie.

Pozdrawiam i życzę przyjemnego korzystania ze strony. Mam nadzieję, że będzie pomocna podczas Twoich wyjazdów i podróży! 

Krzysztof Gierak