9 sierpnia 2012

Festiwal Let It Roll Open Air Polska 2012 - wielka impreza nad zalewem Nakło Chechło w Tarnowskich Górach [Program, bilety, info + zdjęcia]

Takiego wydarzenia w obrębie Tarnowskich Gór jeszcze nie było - niespełna 15 minut od centrum miasta odbędzie się jedna z największych imprez plenerowych, jakie do tej pory gościły w Tarnowskich Górach. Mowa oczywiście o festiwalu Let It Roll Open Air Polska 2012, który odbędzie się w dniach 10-11 sierpnia 2012. 

W lokalnych mediach nie łatwo znaleźć info o tym festiwalu, można wręcz odnieść wrażenie, że festiwal jest bardziej znany poza granicami miasta, jak i powiatu. A szkoda, be zdecydowanie jest to jedna z najciekawszych muzycznych propozycji tego roku w Tarnowskich Górach. Poniżej znajdziecie pełny program festiwalu Let It Roll Open Air Polska 2012.


W tym roku, nad zalewem Nakło  - Chechło, zobaczyć będziemy mogli takich artystów sceny d'n'b, jak m.in. LONDON ELEKTRICITY, DANNY BYRD, ED RUSH & OPTICAL, APHRODITE, MATRIX & FUTUREBOUND,  METRIK,  AUDIO, B-COMPLEX oraz THE PANACEA, LIMEWAX, THE SECT, ROBYN CHAOS, COUNTERSTRIKE,  FORBIDDEN SOCIETY lub SWITCH TECHNIQUE.

Pełen program festiwalu i rozpiska godzinowa wyglądają następująco:


Na chwile obecną, dostępne są dwudniowe karnety w cenie 111 PLN. Bilety można kupić tutaj:   http://www.letitroll.pl/bilety.html Na miejscu będą dostępne dwudniowe karnety w cenie 120 PLN oraz jednodniowe (tylko na sobotnie występy) w cenie 80 PLN.  Koszt kempingu to 20 PLN od osoby za cały weekend. Koszt prysznica to 5 PLN.

Jezioro Nakło-Chechło to typowy zbiornik rekreacyjny, który otoczony jest przez liczne ośrodki wypoczynkowe, kempingi oraz trasy spacerowe. Zbiornik położony jest między Tarnowskimi Górami, a Miasteczkiem Śląskim - dokładne współrzędne GPS: 50.465047,18.909466.
Mapa miejsca festiwalu dostępna jest poniżej:


Polecam również:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz