1 października 2012

Wyspy Kanaryjskie: Teneryfa - ciekawa mapa interaktywna + mapa turystyczna

Teneryfa czasami nazywana jest kontynentem w miniaturze ze względu na mnogość krajobrazów i różne strefy klimatyczne, które występują na wyspie. Ta mnogość obnarza się również w wielokulturowości społeczeństwa, architektiry i smaków. Do tego wszystkiego dodać jeszcze trzeba doskonały wakacyjny klimat, plaże oraz kilkanaście atrakcje, a to wszystko razem sprawia, że ta wulkaniczna wyspa każdego roku chętnie wybierana jest przez tysiące turystów z całego świata.

Teneryfa jest to największa z Wysp Kanaryjskich i często uważana jest za najpiękniejszą. Znajduje się ona ok. 300 km od wybrzeży Afryki, a jej powierzchnia 2034 km². W tym wpisie można znaleźć najpopularniejsze mapy turystyczne Teneryfy z zaznaczonymi zabytkami, centrami turystycznymi oraz atrakcjami.

Przeczesując Internet w poszukiwaniu map turystycznych Wysp Kanaryjskich, a w szczególności Teneryfy można natrafić na kilka różnych map. Jednak zdecydowanie jedną z najciekawszych jest interaktywna mapa turystyczna portalu kierunekteneryfa.com, prowadzona w języku polskim i hiszpańskim, na której można zobaczyć najciekawsze atrakcje Teneryfy wraz z opisami, zabytki, najlepsze plaże, restauracje, centra handlowe lub atrakcje morskie. Mapa ta dostępna jest poniżej.


Na oficjalnej stronie Wysp Kanaryjskich dostępne jest szczegółowa mapa turystyczna i drogowa Teneryfy w języku polskim - można ją pobrać klikając na poniższą grafikę.Polecam również:

2 komentarze: